Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Használna az, hogyha angol...

Használna az, hogyha angol nyelvű hangoskönyvet hallgatnék éjszakánként fülhallgatón alvás közben?

Figyelt kérdés
Szerintetek talán érne valamit? Rövid idő alatt kell angolul megtanulnom, minden ami talán hozzájárul a fejlődésemhez, érdekelne:)
2010. dec. 3. 18:38
 1/5 anonim válasza:
alvás közben sokra nem mész vele :-)
2010. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is próbáltam, de csak azt értem el vele, hogy féligüzemmódban aludtam csak, és másnap rettentően fáradt voltam.
2010. dec. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát.. azért gondoltam erre, mert pl. ha alvás közben tvzel, az is kihathat az álmaidra, van, hogy szinte teljesen azt álmodom, mint ami a tvben megy. Pl. vmi Jézusos film ment a tvben egyik éjjel és én állandóan a prófétáim körében járkáltam és csodákat tettem álmomban. Sokszor van ilyen, ha véletlen tv-zés közben alszom el. Ebből következik a gondolatom, hogy hátha elraktározok kifejezéseket, mondatokat álmomba, ha angol szöveget hallgatok és később jól jöhet. DE hogyha csak azt érem el vele, hogy nem alszom rendesen... akkor nem éri meg:D
2010. dec. 3. 21:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szoktam azt álmodni, hogy angolul szövegelnek körülöttem, de eléggé halandzsának tűnik.
2010. dec. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszer Bécsben buli után barátnőm osztrák kolléganőjénél aludtunk. Barátnőm és az osztrák lány egész végig beszélgettek, amíg én aludtam. Amikor felkeltem, mondtam barátnőmnek, hogy azt álmodtam, hogy Innsbruckba mentem a barátommal meglátogatni a mamámat, csak azt nem értem, hogy lakhatott ott a mamám, hogyha ő Pesten él. És megálmodtam hogy a barátommal mikről veszekedtünk útközben a kocsiban, és mit főzött a mama és hogy milyen beteg a papa.

Erre barátnőm mondta, hogy erről mesélt a kolléganője miközben aludtam. :P

A vicces az egészben az, hogy nem sokat tudtam még akkor németül. Valahogy a tudatalattimban mégis volt már egy szótár előkészületben. XD

2010. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!