Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy fejleszthetném a beszédké...

Hogy fejleszthetném a beszédkészségem franciából?

Figyelt kérdés
erő középsziten vagyok( a nyelvvizsgát már letettem), szinte mindent értek(filmeket csak felirattal, élőbeszéd simán megy), olvasva is. A baj a beszéddel van, alig tudok megszólalni..ezt h fejlesszem?
2010. dec. 3. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Én kijöttem Franciaországba nyelvtanfolyamra. Ez a legjobb. Nem is kell sok időre jönni, és már érezhető a fejlődés. Még egy hét alatt is. Én eddig otthon csak könyvekből tanultam, tehát semmit nem beszéltem. Kezdő csoportba jelentkeztem, aztán kitöltöttem/megcsináltam egy tesztet, kiderült, hogy mehetek középszintű csoportba, most péntek van, és ma megkérdezte a tanár, hogy nem akarok-e hétfőtől a haladó csoportba menni.(1hét után) Bár leginkább azért, mert írásban jó vagyok, de még pár nap alatt is rengeteget fejlődött igy a beszédem. Ha még egy hetet sem engedhetsz meg magadnak, akkor vhogy neten keress emberkéket, akikkel később tudsz franciául gyakorolni beszédet is, pl skype-on. vagy ha pesti vagy, van vmi klubszerű, heti egyszer találkoznak, és franciául beszélgetnek.
2010. dec. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!