Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire volt neház a TELC...

Mennyire volt neház a TELC B2-es nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Most fogok menni decemberbe és hát kicsit parázok hogy meg lesz e annyi % vagy nem mert nem mindegyik rész megy jól :-S
2010. nov. 20. 17:29
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én voltam TELC-en a szóbeli nevetségesen könnyű attól nem kell senkinek se félni a magnó se volt nehéz, elsőre meg lett, az írásbeli(3.-ra sem sikerült) része nem könnyű az olvasott szöveg részre borzasztóan kevés az idő és tele van idegen szavakkal szóval azokat naon kell tudni és hosszú is, a nyelvtanos része se könnyű szóval sztem Telc szóbeli és ECL írásbeli ha vki szeretné h biztosan sikerüljön, jó tanulást mindenkinek!!!
2010. nov. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!