Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A British Council ki tud...

Dingval kérdése:

A British Council ki tud állítani C2 színű nyelvvizsga bizonyítványt Magyarországon?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy le lehet tenni C2 szintű nyelvvizsgát több helyen is, de azt olvastam, hogy Magyarországon az Oktatási Hivatal maximum C1-es szintű nyelvvizsga bizonyítványt tud kiállítani valami törvény miatt, hiába teljesíti valaki a C2 szintet. Mivel a British Council-nál a Cambridge Egyetem nyelvvizsgáit lehet letenni, ezért merült fel bennem az, hogy vajon a Cambridge Egyetem vagy valami más Brit szerv állítja-e ki a nyelvvizsga bizonyítványt és így az fog-e szerepelni a bizonyítványon, hogy C2 szint.

ma 13:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!