Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol alapfok lerakása Győrben?

Angol alapfok lerakása Győrben?

Figyelt kérdés

Hol tudom lerakni az angol alapfokot? Nem nyelvtanulásra van szükségem, hanem beülök valahova és elém raknak egy papírt ami a vizsga. Most vagyok 15 éves és 5 éve tanulok angolt, egy alapfokom sincsen, mindig 4-es 5-ös voltam belőle, csak az iskolám nem említett vizsgával kapcsolatos dolgokat. Ez így elég vicces...


Válaszotokat előre is köszönöm!


2009. jan. 7. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nyelvvizsgázni szeretnél, akkor menj be a Hatos & társa nyelviskolában, ami a Jedlik iskolában található, és ott érdeklődj. (bemész a főkapun és balra)

Szerintem az alapfokú nyelvvizsga teljesen értelmetlen, tudtommal nem jár érte plusz pont se felvételin, se érettségin. Inkább gyúrj rá még egy kicsit, menj el egy tanfolyamra, és tegyél le egy közepet.

2009. jan. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!