Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Cosmopolitan Lingua német...

Cosmopolitan Lingua német tanfolyam?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Azt olvastam,hogy valaki azt tapasztalta a kezdő tanfolyamon(A1),hogy a többiek a csoportban simán tudtak már beszélni és így ő nagyon le volt maradva.Az a kérdésem,hogy nálatok is volt ilyen?Hogy nagyon le voltatok maradva már a legelején a csoport többi tagjához képest?Illetve az is érdekelne,hogy a vizsgák,hogy mennek?Ha például valaki a szombati tanfolyamra jelentkezik(csak online lehetőség van),akkor ha eljön a vizsga,akkor be kell majd menni a suliba,ugye?Mármint fura lenne ha online lenne a vizsga

ma 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én jartam ide, A1-B2 kurzusokra végig. Nem volt ilyen egyáltalán, olyan volt hogy valaki szorgalmasabb volt vagy több időt szánt rá, de aki annyira kiemelkedően tud németül nem az A1 csoportba fog menni, ha meg igen akkor előbb utobb átrakják. Nem kell bemenni a vizsga miatt, ez egy papír alapú teszt, amit ki kell tölteni és kész. Azért ne felejtsük el, hogy te pénzt fizetsz nekik, hogy a te számodra legkényelmesebb módon tanulj nyelvet, nem kötelezhetnek semmire
ma 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!