Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik készít fel jobban?

Melyik készít fel jobban?

Figyelt kérdés

TELC-es angol középfokú nyelvvizsgára szeretnék menni és nem tudom, hogy a gyakorló könyvek között igazából mi is a különbség és hogy melyik a jobb:

TELC - Angol nyelvvizsga gyakorlófeladatok (Akadémia kiadó)

vagy

TELC Angol B2 Vizsgafeladatok (Klett kiadó)

Azt írják, hogy az elsőben van B1-re 4db, B2-re 8db gyakorló feladatsor + CD, mégis az csak 4000 Ft, a másodikban pedig 4 db B2 feladatsor van + CD és ez 4400 Ft. Melyiket javasoljátok? Ezek csak írásbelire készítenek + magnóra, szóbeli feladattípusok nincsenek bennük?


2010. nov. 3. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Néhány könyvet neten is le lehet tölteni, keress rá, hátha szerencséd lesz vmelyikkel és nem kell érte fizetni, csak nyomtatni :)

Egyszerű feladatokból is lehet tanulni, gyakorolni, de nem mindegy az sem, hogy melyik évben adták ki, mert a TELC azt hiszem 2009-ben változtatott a feladatokon...

2010. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mintha a nyomtatás nem kerülne pénzbe...-.-"

Nekem az első van meg és nagyon szeretem :) még nm vizsgáztam, de jól be lehet gyakorolni vele a típus feladatokat és szóbelihez is nyújt segítséget. Én azt ajánlom, de próbáldd meg másodkézből meg venni(antikvárium, használt könyv ker, ismerős...mittomén). Én így féláron jutottam hozzá teljes épségében.

2010. nov. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom nem gondoltad komolyan a "mintha a nyomtatás nem kerlne pénzbe" mondatodat...
2010. nov. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! :)

végül én is az Akadémia kiadósat vettem meg, máshogy nem sikerült beszereznem

2010. nov. 5. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!