Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyol szakra elég spanyol...

Coconut2121 kérdése:

Spanyol szakra elég spanyol közép érettségi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!🙂

Azt szeretném kérdezni, hogy az ELTE spanyol szakra azt írja a felvételi információban , hogy egy közép spanyol érettségi szükséges , nyevvizsgát spanyolt nem említ. angolból van emelt érettségim 23-ban érettségiztem ,nem mentel el tanulni vegül. Viszont egy ideje foglalkozom a spanyollal és az angol után szivesen tanulnék újra nyelvet.

Az lenne a terv, hogy májusba egy közép spanyol ami szerintem simán teljesíthető lenne. Annyi hogy az hogy nekem van egy 23-mas érettségim ugye ez az új rendszeres előtt, és lenne ez a spanyol kozep 25-ben majd májusban, akkor az nem problema a rendszerben gondolom, hogy az utólag letett érettségim az már az uj rendszerben van😅éll bocsi ha hulyen fogamaztam meg.

Plusz szivesen meghallgatnám aki járt vagy jár spanyol szakra milyennek éli meg?

Köszönöm ha segítetek!



aug. 16. 14:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igen ebben igazad van nem a közép lenne a cél , inkább csak meglepődtem , mert általában az emelt követelmény az adott nyelvből . De nyilván ez logikátlan volt tőlem , hogy a közép a cél csak a követelmény miatt írtam. Amúgy nem vonzanak a bulik meg az , hogy többnek érezzem magam attól, hogy én “huha” egyetemre járok. Szeretnék magamnak újra egy célt , mert az utóbbi évek nem úgy alakultak ahogy hittem , hogy majd fognak.

Btw koszi a vàlaszt

aug. 16. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!