Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen idegen nyelvet/nyelveke...

Milyen idegen nyelvet/nyelveket tanultok?

Figyelt kérdés

júl. 31. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Angol, olasz. Tervben van a német is
júl. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Angol, francia, plusz otthon magantól japán. Az egyetemen lesznek ingyenes nyelvkurzusok, ha jól tudom, úgyhogy majd szeretném elkezdeni az oroszt (mer mér ne).
júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Angol, német megvan, orosz folyamatban
júl. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Angol
júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Angolul már tudok, jelenleg hollandul tanulok. Bár szeretnék több nyelven tudni, nem élvezem a nyelvtanulás folymatát magát, szóval lehet egy életre elég lesz ez a két idegen nyelv.
júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 10 deka farhát ***** válasza:
100%
Angolból van nyelvvizsgám, németül brekegek egy kicsit, lengyelül tanultam több éven keresztül tanfolyami keretek között, úgyhogy egy kicsit az is megy. Most a csehet nyúzom a Duolingón :)
aug. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ganaan1994 válasza:
100%
angolt, bár elég későn kezdtem el, de remélem hamar megtanulok nyelvvizsga szinten 29/F
aug. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen nyelven nem tanulok már, ma adtam föl, miután egy A2 kurzus végigvitelét és tanulását követően több online teszt is azt mutatta ki (például [link] hogy a javasolt szint számomra az A2 kurzus, amit ugye nemrég végeztem. Pedig a nyelvtant és a szavakat is megtanultam, tudom. Még egyszer csináljam végig vagy mi?
aug. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hasonlóan csalódott vagyok én is, mikor nem érzékelem a fejlődést. Bár a netes tesztek felé nem nagy bizalommal vagyok.
aug. 7. 18:41
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, nem adom fel. Kell sajnos az angol nyelv majd a munkámhoz. Szerintem sem mérnek teljesen jól ezek a netes tesztek, már amiatt sem, mert a szóbeli képességeket nem teszteli. A BME-s teszt amit belinkeltem még hallás utáni szövegértés részt sem tartalmazott. Viszont az legalább egy egyetem oldalán van, valamennyire biztosan jó.
aug. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!