Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai Egyetem NIK-karon...

Óbudai Egyetem NIK-karon tanulók? Milyen programozási nyelveket tanultok?

Figyelt kérdés
2021. máj. 31. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2013 ban c#-al kezdtünk
2021. máj. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
C# + nagyon kevés Java van.
2021. máj. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

C# vonallal kuszkodik az egyetem (bar nem ertem miert ragaszkodnak hozza). Szoftver specializacion mar megjelennek szebb nyelvek is, mint a C++, java, stb, de kotelezoen valasztott targyaktol vagy szabadon valasztott targyaktol fugg, hogy mit tanulsz.


Ez csak szemelyes velemeny, tekintsd opcionalisnak elolvasasat:

((Sajnalom, hogy nem C van, mert igy a garbage collector meg egyeb "modern" funkciok elveszik a figyelmet az egyeb lowlevel dolgokrol, ami egyebkent baromira fontos lenne tudnia egy mernokinformatikusnak, ha mar mindenrol IS tanulunk, ami gep...))

2021. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
100%
Szabválon lehet felvenni C-t Sándor Tamásnál. Programozás I. a gyakorlatban és talán Programozás II. a gyakorlatban.
2021. jún. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak Windows alatt Visual Studiot használhattatok rá?Nem lehetett Ubuntu alatt Monodevelopot?
2021. jún. 9. 23:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet mást használni. ZH-k, beadandók kötelezően VS-ban vannak.
2021. jún. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
100%
Én írtam az első félévesemet monodevelopban. Nincs megkötve, csak, hogy az egész solutiont le kell adni. Ja meg a Monodevelopot kezeli a vs szóval nincs vele gond. De bent, vizsgán VS van.
2021. jún. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elso felevben meg mukodhet a linux, meg talan masodik felevben is, azonban Prog3-4 kifejezetten igenyli a Windows kornyezetet az adatbazisok, Entity Framework, ASP es a WPF miatt stb. Mas targyakhoz is szukseg lesz Windowsra, ugyhogy ajanlott egy virtualis gepet feltelepiteni vagy jobb esetben dual boot.
2021. jún. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ige, van fent egy Windows mellette. Csak kérdeztem.
2021. jún. 10. 12:04

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!