Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki tervez ECL spanyol...

Valaki tervez ECL spanyol felsőfokú nyelvvizsgát tenni év vége felé?

Figyelt kérdés
Nyelvvizsga partnert keresek, Facebookon senki nem reagált.

júl. 24. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Minek neked partner, egyedül nem tudod megoldani a feladatokat vagy mi?
júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, hanem ott a szóbelin nem vizsgáztatóval, hanem egy vizsgázóval kell olyankor beszélni. És mivel ritka nyelv, nem érdemes a lutrira bízni, kivel raknak össze-tapasztalat...-. És erre keresek valakit, mert köszönöm, szépen, a feladatokat meg tudom oldani. Ha már ide írsz, azért utána járhatnál, hogy néz ki egy adott nyelvvizsgarendszer és lehet, megértenéd, mit akarok...
júl. 25. 01:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Birom az ilyeneket mint egyes, akik releváns válasz nélkül benyögik, hogy minek neked partner :D


Pedig szerintem jó dolog, közös érdeklődés, még barátság is alakulhat. Szóval egymást motiválhatnátok, szerintem ez jó dolog. Annak ellenére, hogy engem nem érdekel a spanyol. Mellesleg ritka nyelvnek nevezni nem lehet :D


Max Magyarországon kevesebben tanulják.

júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

"Ha már ide írsz, azért utána járhatnál, hogy néz ki egy adott nyelvvizsgarendszer és lehet, megértenéd, mit akarok..."


Majd miattad fogom elolvasni az egész vizsgaszabályzatot nem? Ha nem akarsz félreértést akkor specifikáld értelmesen a kérdést, nehogy már még a válaszolónak kelljen utána járni a dolgoknak, mert nem tudsz érthetően fogalmazni.

júl. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3:Végre, aki megérti a nyűgömet, köszönöm!!!

4-es: van ám egy egyszerűbb módja is, mint átbogarászni a vizsgaszabályzatot: beírod a YouTube keresőjébe, hogy "ECL C1 Spoken Language Exam" és már ki fog dobni egy rahedli videót, hogy hogy néz ki egy ECL-nek a szóbeli nyelvvizsgája. Ugye egy atomfizika?

júl. 29. 19:07
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 és ez miért kellene hogy érdekeljen engem hogy hogyan néz ki egy ECL nyelvvizsga? Továbbra sem értem miből gondolod hogy számomra ér annyit a nyűgöd hogy majd miattad utána fogok nézegetni a dolgoknak (nyilván nem)
júl. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor a francért böfögsz ide bármit, ha nem érdekel...
júl. 30. 00:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!