Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolosok! Ez mit jelent?

Angolosok! Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Hi,

we can do that. But I don't know how much time I will have. What do you want to practise?

Mika



nice to get to know you.. Yeah i'm really interessted in learnig the hungarian language.. but ists really difficult.. so if you might help ;)

if you have any questions concernig german, just sak=)


Nagyon köszi + zöld kéz


2010. nov. 1. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

megcsinálhatjuk, de nem tudom mennyi időm lesz. Mit szeretnél gyakorolni? Mika


Örülök, hogy megismertelek. Igen, tényleg szeretnék magyarul tanulni.. de elég nehéz.... szóval ha segítenél.. ;)

Ha bármi kérdésed van a némettel kapcsolatban, kérdezz nyugodtan.

2010. nov. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Szia. Megtudjuk azt csinálni. De nem tudom mennyi időm lesz.. Mit akarsz gyakorolni?

Mika


Örömmel hallok felőled. Igen, nagyon érdekel a magyar nyelv tanulás. De ez nagyon nehéz... szóval segíthetnél.

ha Németországról bármi kérdésed van,csak kérdezz.

2010. nov. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Szia,

csinálhatjuk. De nem tudom mennyi időm lesz rá. Mit akarnál gyakorolni? Mika

Örülök, hogy megismerhetlek... Én igazán érdeklődök a magyar nyelv iránt, de ez igazán bonyolult, így ha segítenél:)

ha van bármilyen kérdésed a németre vonatkozóan, csak kérdezz.

2010. nov. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!