Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol nyelvvizsgázzak oroszból?

Hol nyelvvizsgázzak oroszból?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék hogy ti hol tettétek le & milyenek a tapasztalatok.

B2es nyelvvizsga a célom, az sokban különbözik egy középszintű érettségitől nehézségben?



jún. 30. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

[link]


[link]


[link]


Ugyan. Nincs mit.

jún. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

"B2es nyelvvizsga ... sokban különbözik egy középszintű érettségitől nehézségben?"

Igen. A középszintű B1 szint, ez meg B2.

jún. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Hello! Szerintem nagyjából vágom miért kérdezed. Amikor én B2-es oroszra készültem gyakorlásként végigcsináltam az összes középszintű és később emeltszintű érettségi feladatsorokat. A szövegek szerintem B2-es nyelvvizsgán hajszálnyit nehezebbek, mint a középszintű szövegek. Megéri szerintem azokon gyakorolni. Én Origo vizsgát tettem, azóta már van C1-es komplexem is. Sok sikert!
júl. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyelvvizsgára gyakorolni akkor kell, amikor már megvan tudásban az adott szint, és akkor meg nem alatta levő szintű feladatokkal kell, szóval mondjuk B2 szintre nem középszintű, vagyis B1-es feladatsorokkal. Az érettségi feladatsorok nem arra vannak kitalálva, hogy eljuttassák az embert B1-ről B2-re. Ahhoz sokkal jobb egy tankönyv, mert abban fokozatosan nehezedő szövegek meg mindenféle feladatok vannak írásban is, hanganyagban is, stb. Ha egy tankönyv azt ígéri, hogy elvisz B2 szintre és már végig is csinálta az ember, akkor érdemes a kinézett vizsga B2 szintű típusfeladatait begyakorolni.
júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!