Coconut2121 kérdése:

Spanyol nulláról??

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, vagyis inkább tanácsért fordulni hozzátok tovább tanulással kapcsolatban, hogy èn nem mentem el egyetemre tavaly ( közigazgatási szervezés) , mert nem hinném hozzám illik az a szak, viszont ez lesz szeptembertől a 2. Év kihagyásom. Rájöttem , hogy azért tanulni szeretnék mindenképpen, és mostanában azon gondolkodom, hogy nyelvet szívesen tanulnék. Angolul egyedül tanultam meg teljesen egy középszintű szintre, azóta szerintem már egy alsó felsőfokon is lehetek talán. Azon gondolkodtam, hogy a spanyol nyelvet választanám egyetemen tanulni ,ahhoz kell legyen egy erős alaptudása az embernek, esetleg kell egy közép szintű nyelvvizsga belőle a felvételinél? , vagy ez hogy működik, ott a nulláról kezdik , csak nyilván hatalmas előny ha már ismered valamennyire a nyelvet?

Köszönöm , a válaszotok..



jún. 26. 15:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és igen a lényeg azért kérdem ezt , mert spanyolból jelenleg nincsen semmilyen alapom. Viszont angolból sem volt, csak kipattant a fejemből , hogy tanuljam meg. De nem tudom , ha nem tudok semmilyen szinten még ez hülyeség lenne szerintetek , egyetemen ennek a nyelvnek a tanulását választani?
jún. 26. 15:40
 2/2 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudod nulláról kezdeni az egyetemen. Most az elmúlt 1-2 évben sokat kevertek a felvételi kapcsán, úgyhogy nem tudom épp mi a hivatalos, de papíron emelt érettségi/középfokú nyelvvizsga szinten kellett tudni amikor én kezdtem 2017-ben. Voltak nyelvfejlesztő tárgyak 1-4. szemeszterben, de az elejétől tartottak is spanyolul tárgyakat, úgyhogy inkább annak javasolnám, akinek ha gyengébben is, de megy a spanyol felsőfokú nyelvvizsga szintjén.
jún. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!