Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol érdemes spanyolul tanulni...

Hol érdemes spanyolul tanulni Budapesten ,ha a nulláról kezdeném?

Figyelt kérdés

Magántanárok és nyelviskolák is érdekelnének.


A válaszokat előre is köszönöm!



2021. dec. 30. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ha van rá pénzed, szerintem magántanárt keress fel, gyorsabban, hatékonyabban lehet tanulni, minden figyelem rád irányul, személyre szabottabb. Vannak olyanok is, akik online tanítanak. Magántanár kereső oldalakon biztos találsz valakit.
2021. dec. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyelviskolák közül a Cervantes intézet és a Granada nyelviskola azok, amelyek kimondottan spanyol nyelvre specializálódtak. Náluk biztosan indul kezdő tanfolyam.
2021. dec. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezdőként szerintem mindenképpen csoportos órákkal érdemes kezdeni és nekem is a Cervantes Intézet jutott eszembe elsőként. Én nem tanultam náluk, de ismerőseim igen és tőlük csak jót hallottam róla.
2021. dec. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én szívesen tanítalak spanyolul :)

06303367633, ha érdekelne akár online, akár személyesen Pesten.

2021. dec. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!