Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki segítene lefordítani?...

Valaki segítene lefordítani? ( német )

Figyelt kérdés

Egy újság részletet kellene..

- Gott sei Dank noch nie. Gegen Seekrankheit kann man gar nicht viel machen, am besten so schnell wie möglich von Bord gehen.

- Seid ihr gerne in die Schule gegangen?

-In die Volksschule bin ich gern gegangen, Ich hatte eine super Lehrerin. Mein Lieblingsfach war Sachunterricht.

-Ich hatte am liebsten Mathematik,weil ich einer der Besten in den Schnellrechenübungen war.

- Was frühstückt ihr gerne- vor allem vor einem Segelwettkampf?

- Für das Frühstück nehmen wir uns immer genug Zeit.Wir schneiden einen Berg von frischen Früchten, die wir dann mit Müsli essen. Dazu eine Tasse Kaffee und frischen Saft.


2010. okt. 28. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Hála Istennek, még sohasem.A tengeri betegség ellen sok mindent nem lehet tenni,a legjobb, ha minél előbb elhagyjuk a fedélzetet.

Szeretettek iskolába járni?

-Az általános iskolába igen, egy szuper tanárnőm volt. A kedvenc órám a szakmai óra volt.

- Én a matekot szerettem a legjobban, mert a legjobb fejben számolók egyike voltam.

- Mit szerettek reggelire enni, főleg egy vitrolás verseny előtt?

- A reggelire elég időt szánunk.Egy halom gyümölcsöt szelünk össze, amit majd müzlivel eszünk meg.Ehhez egy csésze kávét és gyümölcslevet iszunk .

2010. okt. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: "a gyors számolás egyik legjobbja voltam"- ennyit javítanék rajta.
2010. okt. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2010. okt. 28. 15:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!