Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolosok, mi a véleményetek...

Angolosok, mi a véleményetek erről az angol tanításról?

Figyelt kérdés

[link]


Az angol kiejtése baromi jó.


márc. 14. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A magyar meg annál rosszabb! Borzalmas! Mi a fenének egyetlen szóról ennyit rizsázni, ráadásul magyarul, amit nem is beszél rendesen!
márc. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud eléggé magyarul, hogy tanítson. Ha a kiejtés tetszik, akkor nézz eleve angol nyelvű, tanítovidiket, pl. Engvid, rendes angol tanárok és egy-egy szóról is akár tesznek fel videót pl. would, should.
márc. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Róla mit gondoltok?


[link]

márc. 15. 13:04
 4/8 anonim ***** válasza:
English with Lucy nagyon jó, ha már elég jól beszélsz angolul és főleg a szókincsedet szeretnéd bővíteni.
márc. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4


Hát igen, ő főleg haladóknak jó.

De az előbb egy olyan vidit néztem meg tőle, ahol 100 angol szót mondott ki brit kiejtéssel, ezzel meg én is tudtam mit kezdeni.

Meg egyébként is jó nekem, csak úgy spontán módon hallgatni/olvasni, hogy szokjam az angol nyelvet.

márc. 15. 13:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Bármit nézel, hallgatsz, olvasol angolul, csak hasznodra válik :)
márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt ismered?

Nekem azért tetszik mert a kiejtését elég jól lehet érteni felirat nélkül is, és a Short videoi elég viccesek.


https://www.youtube.com/shorts/ndJ7JGXwQzQ

márc. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Wanna go to the party?

It should be fun.


Azt mondja, szorakoztatonak kell lennie.

Normalis a csaj?

Inkabb: tuti/biztos jo lesz.


Na ennyit errol a Fionarol. 😂

márc. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!