Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgahelyek szigorúsága...

Nyelvvizsgahelyek szigorúsága között van különbség?

Figyelt kérdés

Nagy dilemmában vagyok, hogy hová jelentkezzem nyelvvizsgázni. (Euro)


A nyelvvizsgaközpontban szigorúbbak mint például egy nyelviskolánál?

Jelenthez negatív diszkriminációt, ha nyelviskolába jelentkezem ,de nem jártam hozzájuk tanfolyamra?(szóbelin nem fogják tudni hogy én nem jártam előkészítőre? írásbelin persze, hogy nem)


2010. okt. 19. 18:09
 1/2 anonim válasza:
Az természetesen nem jelent semmit, hogy hova jártál tanfolyamra, hisz pl a szóbelin minimum 3 tanár lesz bent, akik a tudásod alapján fogják elbírálni a teljesítményed...eurosat nem csináltam, de azon kívül szinte az összeset :D
2010. okt. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

uh sajnálom:\


és szerintetek a vizsgaközpontba szigorúbban fogják pl a szóbelit? nem vagyok nagyon pro, de muszáj megpróbálnom, és nekem minden % számíthat...

2010. okt. 19. 18:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!