Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Kreatív Angol mennyire hatásos?

A Kreatív Angol mennyire hatásos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra lennék kíváncsi, hogy nem sok angol tudással (németes voltam) a kreatív angollal milyen szintet tudnák elsajátítani? Milyen hatékony? Érdemes használni? Mik a tapasztalaitok?


2010. okt. 3. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt tudnám ajánlani, hogy inkább íratkozz be egy nyelvtanfolyamra, hogy biztosan megtanulhasd az alapokat :)
2010. okt. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hali!

Én kb 2-3 hete nyomatom a kreatív angol. (kezdő) Napi 1-2-3 órában, ahogy az időm engedni. Jártam 2 éve nyáron intenzív nyelvtanfolyamra (2 hetet), semmit nem ért. Ez viszont nekem nagyon bejön. A könyvben sajnos nagyon sok elírás van, de ezek eléggé szembetűnőek. 2. leckénél járok, és már komplett mondatokat össze tudok rakni (persze nagyon alap mondatok és csak abból a pár szóból amit megtanultam :P, de legalább van sikerélményem.) Azt nem tudom, hogy a további leckékben mennyire lesz érthető a magyarázat, mert ott már gondolom komplikáltabb dolgok vannak, de itt az elején még nagyon jó. Csak ajánlani tudom. :)

2010. okt. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a kreatív, mondjuk én most az angolt abbahagytam és a németet tanulom, de nekem mind a két nyelvből tetszik az anyag az elgépelések ellenére is.
2010. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Érdemes ezt az oldalt megnézni, nemrég találtam rá én is, szerintem elég hatásos a könyv. Nem teljesen Kreatív Angol, de a nyelvtani alapokat, alapfogalmakat tisztába teszi az angol nyelvtanulással kapcsolatosan:


[link]

2010. okt. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hogy érted az elírást? mit lehet elírni? egy szót? vagy hogy?
2011. okt. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 b3342185 válasza:

Sziasztok!

Készítettem a Kreatív angol kezdő könyvhöz való kikérdező programot, ami a megadott

fejezet szavaiból véletlenszerűen sorsol ki szavakat, amiknek az angol megfelelőjét kell beírni. Statisztikánkat is megtudjuk a programban megnézni, és lehetőség van csak az elrontott szavak gyakorlására is.

Az első 6 lecke szavait tartalmazza, a szótár fájl (szolap.txt) szabadon, és könnyen bővíthető.

Elérhetősége:

[link] Telepítést nem igényel.

2013. dec. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 b3342185 válasza:

Ui:

Ezen a címen mindig a legfrissebb verzió érhető el:

[link]

2013. dec. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!