Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki letudja nekem ezt...

Valaki letudja nekem ezt fordítani magyarra?

Figyelt kérdés

Kaptam egy levelet, de nem értem.. főleg nem a rövidítéseket.. :S Valaki tud segíteni?

Előre is köszönöm!!!

A levél így szól:



Hi:) what´s yr lvl and highest proffed horse?


2010. okt. 1. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez egy spam, töröld ki a pics@ba, és állítsd rá a szűrést. Kárt is okozhatnak. Nem kell olvasgatni. Főleg nem azt, amelyiknek ennyi értelme van, mint ennek.


Rövidítések: yr = your

lvl = level


A többit nem vágom, de hidd el, le kell tojni.

2010. okt. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Beírtam fordítóba,de valami értelmetlen baromságot dobott ki.
2010. okt. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem is hülyeséget dobott ki xD

Amúgy nem spam.. facebook-on irt egy csak, az első levelét még vágtam és válaszoltam is, de ezt nem értem....

2010. okt. 1. 10:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle: What does "proffed horse" mean?
2010. okt. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%
Azt kérdezi szerelmetesen, mennyi a tapasztalati szinted valamilyen szigorúan hálózati karakterfejlesztő játékban és a virtuális lovaid közül melyik van legnagyobb szakértelműre felfejlesztve, és mennyi ezen Equus caballus szakértelmének számszerűsített értéke, ha az utóbb említett játék mértékrendszere szerint vesszük az egységnyi szakértelmet.
2010. okt. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2010. okt. 2. 19:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!