Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez a mondat mit jelent? (német)

Ez a mondat mit jelent? (német)

Figyelt kérdés
Land wurde immer knapper und der Drand großer Konzerne zur Selbstdarstellung durch repreazentative Gebeade wuchs.
2010. szept. 18. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is írd le helyesen, majd másold be a Google fordítójába. Nem túl értelmes mondatot fog kiadni, de azt már össze tudod rakni úgy, hogy jó legyen!
2010. szept. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A lényege pont az lenne,hogy magyaros legyen,ne tükörfordítás.Hülyén én is meg tudom fogalmazni,de ez most nem elég,hogy értem,megfogalmazni kellene.Nincs "¨" a billentyűk között,
2010. szept. 18. 11:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi! Nem szóltam!
2010. szept. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Drand az Drang akart lenni.


A föld (terület) egyre csak fogyott (szűkösebb lett) és a multik reprezentatív épületekben megtestesülő (megnyilvánuló)magamutogató nyomulása nőtt.

2010. szept. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,Drang,köszi,ez így jó lesz!
2010. szept. 19. 09:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!