Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Csak két mondat angolul a...

Csak két mondat angolul a holnapi házihoz, légyszi segíts (? ) (bővebben lent, fontos)

Figyelt kérdés

Ezek a mondatok helyesek így és pontosan mit jelentenek?


Students are not allowed to wear hooded tops because teachers believe that couse behaviour.

Teachers take away the hooded tops than that at the end of the year.

A válaszokat köszi előre is. :)


2010. szept. 13. 19:48
 1/6 A kérdező kommentje:
elírtam,nem couse,hanem:cause behaviour
2010. szept. 13. 19:54
 2/6 anonim ***** válasza:

1.:

A tanulók nincsenek megengedve, hogy hooded tops -ot(ez nemtommi xD) viseljenek, mert azok magatartást okoznak... ez mi akarna lenni? :D mert szerintem ez nem igazán helyes :D


2.:

A tanárok elvették a hooded tops-ot, és a végéből csak annyit értek, hogy évvége. xDD

2010. szept. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi,szerintem sem helyesek a mondatok
2010. szept. 13. 20:06
 4/6 anonim ***** válasza:

na most meg én írtam el :D

A tanulók nincsenek megengedve, hogy viseljenek hooded tops-ot, mert a tanárok hisznek benne, hogy viselkedést okoz. xD

2010. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A mondatok második fele teljesen értelmetlen (valami webfordító?), csak sejteni lehet, hogy az első azt akarja jelenteni, hogy a tanulók nem viselhetnek kapucnis felsőt, mert a tanárok úgy gondolják, hogy viselkedési problémákat (problems - ez a szó nincs benne) okoz.

A ásodik: A tanárok elveszik a kapucnis fölsőt (és itt valami évvégéről van szó zavarosan.) Talán arra megy ki a játék, hogy csak évvégén adják vissza? ... and they give them back at the end of the year.

2010. szept. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

megoldottam és jó lett :P

2010. szept. 15. 22:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!