Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Más nevében nyelvvizsgázás?...

Más nevében nyelvvizsgázás? Meg lehet csinálni?

Figyelt kérdés
felkért egy haverom, hogy írjak neki angol felsőfokot mert nekem jól megy a dolog és elég jó pénzt ajánlott csak nem tudom bevállaljam-e...nagyon gáz? tapasztalat?
2010. szept. 10. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Igazolványt hamisítasz? Vagy olyanok vagytok, mint két tojás? Vagy hogy oldanád meg, amikor a személyi igazolványt fel kell mutatni, stb.????
2010. szept. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nem más, mint bérvizsgázás. Írásbelit sztem gond nélkül meg lehet csinálni, csak el kell cserélni a matricát. Egyébként vizsgafüggő, mert van olyan vizsga, ahol a dolgozat beadásánál is kell személyi. Sztem rigó utcainál tutira meg lehet csinálni. A szóbeli már gázosabb.
2010. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amúgy gáznak nem gáz, de én úgy tudom okirathamisításnak minősül, mivel a bizonyítvány okirat. De ez nem biztos, lehet csak vizsgaszabályzatot sért.
2010. szept. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet...személyi igazolványt minden esetben megnézik. Ráadásul akárki felismerhet, hogy te nem ő vagy. Mi a garancia, hogy nem lesz ott ismerőse?És a szóbeli?Ott kiderül, hogy nem te vagy..
2010. szept. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen, okirathamisítás, nézz utána mit kockáztatsz!
2010. szept. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a személyit is ellenőrzik. Sőt az egyik ismerősömet majdnem ki is rakták a vizsgáról. Amikor csináltatták az személyijét, még hosszú haja volt és nem borotválkozott, de rövid hajjal és borotvált arccal vizsgázott.

Szóval ha nem akarsz komoly ügyet belőle, akkor inkább ne.

2010. szept. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

valamennyire hasonlítok a személyis képre: szemszín, hajszín, életkor egyezik...

mennyire nézik meg a képeket? az egy pici fehér-fekete kép.

de az okirathamisítás elég durván hangzik

második válaszoló azt úgy gondolod,hogy mindketten befizetünk és az írásbelihez kapott matricát ott a terembe elcseréljük?:D nem rossz ötlet ez se

2010. szept. 10. 19:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Legutóbb Rigó utcában voltam vizsgázni. Bementem, elkérték a személyimet, megnézte a nevem, bejelölte vmit a lapon, és odaadta a borítékot, amiben feladatlap volt, meg a matrica. Innentől kezdve nem volt semmi. Ha egymás után mentek be, akkor gyorsan ki lehet cserélni a matricát. A végén meg sorba ment és szedte össze, nem kértek személyit a leadásnál.

2010. szept. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vas Tímea ***** válasza:
szerintem nem éri meg pár tízezer forint egy okirathamisítást. egész életedben priuszos leszel.
2010. szept. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!