Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nemrég nyelvvizsgáztam középsz...

Nemrég nyelvvizsgáztam középszinten TELCnél. A szóbeli sikerült, az írásbeli nem. Az utóbbit meg lehet csinálni máshol is?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 21:02
 1/6 anonim válasza:
Persze,meg lehet csinálni máshol is.De az sem fog sikerülni.A TELC-es nyelvvizsga a legegyszerűbb.Az összes többi nehezebb.Tapasztalatból beszélek.Angol,német illetve orosz felsőfokú nyelvvizsgám van.20/L
2011. szept. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyire volt nehéz? Mesélnél egy kicsit? Am pedig ott teszed le ahol akarod az írásbelit.
2011. szept. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elég nehéz volt. Nem vagyok egy hülye a nyelvekhez van érzékem hozzá, németül is elég jól tudok (folyékonyan beszélnii, nem csak hablaty) mert Ausztriába jártam suliba és Németo-ba is dolgoztam, emelt szintü érettségim van. Angolnál tanárhoz jártam, tök jól megtanultam (igen tudom, itthon úgy nem lehet) már ami azt illeti, de az a rohadt nyelvtan nem megy és ott buktam el baszuss. 1-2 pont híján lemaradtam:(:(:(:(:( Másodszorra is így jártam, de eldöntöttem hogy nem fogok ezért még plusszba kiadni annyi pénzt, hogy na talán harmadszorra. Így is elég gáz...:S
2011. szept. 11. 08:59
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok panaszkodni, kifogásokat keresni, jobban is odafigyelhettem volna a nyelvtani részre...
2011. szept. 11. 09:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Kicsit még gyakorlod a nyelvtant

és nem lesz gond

2013. márc. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az írásbeli az egészen más,

mint a szóbeli

Jobban kell rá felkészülni

De meg lehet csinálni

2013. márc. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!