Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van rajtam kívül olyan aki...

Van rajtam kívül olyan aki nem szereti az angolt, sőt rosszul van ha meghallja? És ha igen miért? Ha meg nincs miért nincs?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 14:42
 1/9 anonim válasza:
Nem én imádokm az angolt, nagyon tetszik, szép, és valamennyire megy is. Pedig sokszor volt utálatos, bunkó tanárunk. Az oroszt viszont utáltam (igen azt tanultam)? semmit sem tudok belőle, és azt a tanár miatt nem szerettem. Úgy látszik az angol van olyan erős hogy így is szeressem. :D
2010. szept. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a némettől vagyok rosszul!!!
2010. szept. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nekem meg az a kedvencem:D
2010. szept. 9. 16:01
 4/9 A kérdező kommentje:
meg a francia:)
2010. szept. 9. 16:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik a német, de az angoltól néha szinte beteg leszek.
2010. szept. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Régen én is így voltam vele. Nem tetszett, ahogy az R betűket ejtik, nem tetszett az akcentus meg úgy általában maga a nyelv. De ekkor még nem tanultam. Aztán hirtelen jött a fordulat, és azóta nagyon szeretem és nekiálltam tanulni is. És sztem egy nagyon érdekes nyelv.
2010. szept. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nekem az nem tetszik az angolba, hogy sokszor olyan mintha nyávognának. Főleg amikor meghallok egy pasit így beszélni... kiráz a hideg tőle:D

Egyébként az angol énekek szerintem is szépek, a német nem annyira alkalmas erre, csak legalább ők nem nyávognak:D

2010. szept. 10. 20:23
 8/9 anonim ***** válasza:
En meg attol vagyok rosszul mikor egy francia ferfi beszel engolul. Tiszta b.zis akcentus.
2010. szept. 11. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én kint élek Londonban és mai napig nem bíroma nyelvet. Ez gyermekkori rossz élményre vezethető vissza. Az angol tanárom rendszeresen megalázott feleltetés közben és ez rányomta a bélyegét az egész életemre az angol nyelv vonatkozásában:(

Ha beszélni kell mai napig zavarban vagyok, az írással nincs gond.

Amugy sztem is nyávogósak...:)

2010. szept. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!