Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan, aki szereti a...

Van olyan, aki szereti a biológiát, de utálja a kémiát?

Figyelt kérdés
Vagy fordítva... Hogy lehet? ??
2011. máj. 4. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
én pl imádom a bioszt, szeretem a szerves kémiát viszont a szervetlent meg általánost nem szertem :S
2011. máj. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én:D Szerintem a tanárok miatt utáltam meg a kémiát. Senki nem tudta úgy elmagyarázni, hogy normálisan megértsem, így persze idegesített, hogy nem megy, és utáltam:) (A biosz biokémiai részét is utáltam). Éppen emiatt érettségiztem biológia mellett fizikából. Most orvosira járok. Hát itt sem szerettem meg a kémiát, de önerőből addig küzdöttem vele, míg nagyjából meg nem értettem. Végül sikerült 4-esre levizsgáznom belőle. A biokémiát már kevésbé utálom:)
2011. máj. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a bioszt szeretem, a kémiát meg nem értem:P de ha most felvesznek bioszszakra, akkor egész nyáron intenzív kémia tanulás lesz, mert oda nagyon kéne, de h.lye vagyok belőle
2011. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is!

A kémia...félévkor 4-es voltam belőle,de akkor olyanokat tanultunk h mi az égés,szén-dioxid tulajdonságai stb.

Félév után meg az atomokat,kovalenst kötés,ionos kötés stb.

Na ezeket nem értem!

Így megútáltam a kémiát!:S

2011. máj. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ekkor utáltam meg kb a kémiát, mikor ezeket vettük
2011. máj. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
pedig el kell hogy keserítselek benneteket, a biológia, legalább 40%-ban kémia, amikor már magasabb szinten tanulod (egyetem). ugyanúgy mint fizika sincs matek nélkül. rokontudományok, csak akkor láthatod át rendesen az egyiket, ha a másikhoz is értessz.
2011. máj. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tudom és ezt írtam is...
2011. máj. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én.
2011. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!