Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Túl sok egyszerre 3 nyelv?

Túl sok egyszerre 3 nyelv?

Figyelt kérdés
A suliban tanulok angolt és németet de kezdő fokon.Ezeken kívül most el szeretnék menni magántanárhoz olaszt tanulni.(magas elvárású suliba járok)15/L
2010. szept. 5. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
honnan tudjuk, hogy neked mi sok? :/ de légy türelemmel, mindjárt megjelenik egy gondolatolvasó aki ellát téged hasznos infókkal.
2010. szept. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
tudod vmi olyantól várok választ aki átélt már ilyet nem olyantól aki csak unatkozik és ír minden sz**t
2010. szept. 5. 17:22
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
szerintem ha a sulid is erős és még csak kezdő szinten tanulod a többi két nyelvet,akkor egyenlőre ne vegyél fel harmadikat,mert nem lesz hozzá energiát.majd ha legalább egy nyelvből letetted a középfokú nyelvvizsgát akkor vegyél fel egy újabb nyelvet.
2010. szept. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
60%

Első válaszoló te nagyon nagy fúj vagy :P le is pontoztalak:D


Kedves Kérdező!

szerintem ha elszánt vagy és van időd és komolyan gondolod az egészet nem ilyen "fellángolás" akkor hajrá!!!!!!! ha meg fordítva hagyd az egészet

2010. szept. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem hinném, hogy sok. Én is egyszerre tanulok 3 nyelven, és jól bírom. ;)
2010. szept. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem várj vele egy kicsit. Amíg össze tudsz rakni nehezebb mondatokat is egyedül németül meg angolul. Nem lenne sok, de mint írtad kezdő szinten vagy még, ezért ilyenkor még két nyelvnél is sok mindent össze lehet keverni. Mikor még nem éreztél rá teljesen, hogy egy-egy szót hogy mondunk angolosan vagy németesen, addig csak összezavarodsz. Vagy ott van a mondatalkotás is. Meg a többi alapvető szabály, amik inkább rögzüljenek két nyelvnél be rendesen először.
2010. szept. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
hogy lehet átélni 3 nyelvet?
2010. szept. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

én 5 nyelven tanulok (ebben benne van a magyar is), nálunk nem lehet választani, de ezzel a diákokat cseszik el, mert nem beszélünk egy nyelven sem normálisan.. xD

Szerintem, ha birod a tempót, és szereted a nyelveket, akkor nem sok. És mivel az olasz különóra, a tanároddal el birod halasztani az órákat, ha épp nem fér bele az idődbe! :) 16/L

2010. szept. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nem sok.

Vinned kell a pontokat, most még bírod. De amikor lesz faktod, fiúd, sok buli. Kevésbé fogod HAJRÁ

2010. szept. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23%
látod... én mondtam. ők gondolatolvasók. vagy pedig szimplán csak sokkal jobban ismernek téged, mint te saját magadat ami szvsz nem valami jó eredmény
2010. szept. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!