Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi lehet ez a szó? Hogyan...

Mi lehet ez a szó? Hogyan kell leírni? Van az angol nyelvben, amit hasonlóan kell kiejteni? Sztordzsösz vagy sztördzsösz.

Figyelt kérdés

2021. nov. 7. 16:19
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Nem, de köszi, hogy írtál.
2021. nov. 8. 14:49
 22/44 anonim ***** válasza:

Nem "storgeous"? Mint "viharos" angolul.

A google fordító egy az egyben úgy ejti ahogy a kérdésben leírtad.

2021. nov. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
Már próbáltam én is. Három különböző online fordító háromféleképpen fordította, az egyik szerint azt jelenti: fantasztikus, a másik szerint azt, hogy csontos, a harmadik szerint pedig azt, hogy viharos... Ebből arra következtettem, hogy ez egy nem létező szó...?! Vagy van ilyen szó, amit így kell leírni?
2021. nov. 9. 00:37
 24/44 anonim ***** válasza:
25%
Az is lehet, hogy "surgeous" sebész (szördzsösz) csak lehet rosszul hallottad. Ez a rossz az angolban, hogy kiejtés szerint leírva csoda megtalálni néha a jó választ.
2021. nov. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
Nem sebész. Köszi.
2021. nov. 9. 08:34
 26/44 Celard válasza:
100%

Sturgis.

Egy város South Dakota államban az Egyesûlt Államokban. Motoros találkozót szoktak ott tartani.

2021. nov. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:

Köszi. Most már ezt is tudom. De nem ez a szó az.


Köszönöm a válaszokat.

2021. nov. 9. 10:13
 28/44 anonim ***** válasza:

#27

És legalább tudod milyen mondatban hangzott el nagyjából? :'D

Mert a válaszaid megfogalmazásából ítélve te már tudod melyik szó az. :)

2021. nov. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

28. Nem tudom. De úgy sejtem, hogy talán valami olyat jelenthet, hogy dühös.

Régebben beírtam a dictzone-ba és akkor valami hasonlót ajánlott fel, de csak olyan ajánlás volt, tehát nem a hivatalos a szótár részben volt; nem tudom hogy láttatok-e már ilyet, amikor ezt csinálja a dictzone.


De már végig próbáltam azóta a szóbajöhető leírásokat és azóta egyszer sem hozott értelmes jelentést a dictzone. És fordítási ajánlatot sem.

2021. nov. 9. 12:31
 30/44 A kérdező kommentje:
Bocs, diktáltam az előző szöveget, van benne néhány hülyeség.
2021. nov. 9. 12:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!