Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezekhez a SpeedLearning és...

Ezekhez a SpeedLearning és hasonló sokat ígérő nyelviskolákhoz érdemes menni?

Figyelt kérdés

[link]

Nem csak ez az egy iskola kínál ilyen gyors előrelépést, rövid idő alatt. Igaz lehet ez? Volt már valaki ilyenen?


2010. aug. 28. 20:21
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy kicsit fáraszt már a nagymamáinkhoz hasonló gondolkodásmód, de félek, hogy ennek elhagyásával nagyon elszállok a földtől, azt meg nem szeretném... de ez a maradi gondolkodás, hogy mindent csak verejtékes munkával, vagy áh, nem tudom, biztosan túl tapasztalatlan vagyok.
2010. nov. 15. 17:11
 12/27 anonim válasza:

Szeretném megosztani tapasztalatom ezzel a módszerrel.


A módszer a Campus nyelviskola keretein belül érhető el.

Senkinek sem ajánlom!!!

Ok:

Amikor a szerződésben vállalt kötelezettségeiket kellene teljesíteni, komoly hiányosságokkal küzdenek. Nincs elég eszközük, emiatt nem lehet időpontot foglalni náluk. Amikor valaki ezt számon kéri tőlük, felmondják a szerződést DE nem térítik vissza a teljes tanfolyam díját. Én 25.000 buktam miattuk (olcsón megúsztam a dolgot).

Októberben fizettem be október végén elkezdtem volna a tanfolyamot (soha nem volt hely kizárólag 12-14h között) november végén felmondták a szerződést, (sokadik panaszom után, mert nem tudtak gépidőt biztosítani) de a csökkentett tanfolyami díjat január elején utalták vissza kb. 4.-dik felszólításra.

Nagyon vigyázni kell velük!!!

A módszer a Brainturbó megoldásra épül ami már lényegesen olcsóbb (legalábbis jobb árajánlatokat kaptam) aki ilyen módszerrel akar tanulni nézze meg azt is.

Bárki megkereshet emilben szívesen elküldöm az egész történetet (levelezéssel is alá tudom támasztani)

2011. jan. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
A topik indítójától kérdezném: vajon nem az iskola alkalmazottja-e? Egyébként tényleg sajnálom azokat, akiket ilyen hókusz-pókusz módszerekkel le lehet húzni...Valóban a honlapon semmi konkrétum nincs, csak nagy retorikus mellébeszélés. Többek között árlistát is keresnék. Se nyilvántarási szám, se akkreditációs lajstromszám. Az előbbi nélkül ki sem nyithatsz legálisan és semmilyen hirdetést nem tehetsz közzé...Póruljárt honfitársamnak javaslom a területileg illetékes munkaügyi központ képzési osztályát említsd meg nekik, és hidd el még a 25000 Ft is örömmel visszafizetik.
2011. márc. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Nem, én egy 17 éves diák vagyok, aki nem szeretne pofára esni. Amikor megkérdeztem mennyibe kerül ez az egész, hosszas huzavona után kinyögték, hogy 200 ezer, na mondom, ennyiét igazán jónak kell lenniük.
2011. márc. 25. 21:12
 15/27 anonim ***** válasza:
Jujj, én Braintrbónál voltam, ők sem olcsók. Anno 175.000 volt 20 tanári és 20 gépi óra, az órák 45 percesek.. Szerintem maximum dupla sebességet lehet elérni(kb. 1000 általános szó), inkább megspórolok 175.000 Ft-ot és otthon szenvedek, mondjuk a villám, vagy akármilyen más módszerrel.
2011. ápr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Daxvid válasza:

Sziasztok!


Én is gondolkozom a SpeedLearningen. Angolul majdnem középfokon beszélek, de a német sehogy nem megy...egyszerűen útálom! És ha így tanulás nélkül 217.000Ft-ért "beleégetik" a hosszútávú memóriámba akkor simán jó! 0 tanulás,, 0 házi, 0 magolás. Csak tudod és kész! Ha bejön hozzájuk a spanyol is, akkor tuti megyek! Csak az idő amit megspórol vele az ember megéri!

2011. ápr. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Én szerintem a pénz is idő, legalábbis nekem idő 217.000 Ft-ot megszerezni, de te tudod. Nekem van tapasztalatom, nem éri meg. Az meg az alap, hogy garantálom neked, hogy nem fogsz megtanulni németül, ha utálod. Én is utálom, 12 évig tanultam németet, de nem beszélem, helyette viszont 3 másik idegennyelvet sikeresen megtanultam otthon, internet segítségével. Megtanítanak 1000-1200 szót ennyi pénzért. Én a felénél abbahagytam még régebben. Ne légy hülye.
2011. máj. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 loopl válasza:

Semmi esetben se válasszátok a SPEEDLEARNING tanfolyamát!!! Az, hogy 10-szer gyorsabban tanulsz meg egy adott idegen nyelvet ezzel a módszerrel a hagyományos ellenében egy hipotézis, semmilyen bizonyíték nincs rá! Sőt, előre kifizetsz egy hatalmas összeget, amit akkor sem ad vissza a cég, ha esetleg el kell költöznöd Budapestről!

Jártam a SPEEDLEARNING tanfolyamára, valamint, korábban több szokványos nyelviskola képzésén is részt vettem,így van összehasonlítási alapom. Egy szó, mint száz, kérdésedre a választ: NE VÁLASZD A SPEEDLEARNING NYELVISKOLÁT!

2011. máj. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, így gondoltam. Mármint h ki az aki megtapasztalta az odajárás élményét...
2011. máj. 2. 22:11
 20/27 loopl válasza:

Speed Learning? Se gyors, se tanulás, ellenben aránytalanul sok pénzt kérnek előre, még egy szót sem beszélsz, s 220 ezret már ki is fizettél egy olyan rendszerű tanulásra, ami csupán kecsegtet a gyors tanulás illúziójával!

Jártam a szóban forgó iskola tanfolyamára, és hatalmas csalódás volt, lehúzós, pofátlan cég!

2011. máj. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!