Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol találhatnám meg a német...

Hol találhatnám meg a német alap szavakat?

Figyelt kérdés

El szeretnék kezdeni németül tanulni úgy, hogy szövegeket, párbeszédeket hallgatok. Nem könyvből akarok tanulni. Nem akarom a nyelvtani szabályokat magolni, értelmezni, mert tapasztaltam, hogy van jobb mósdszer is.


Angolul az Effortless English anyagokkal tanultam, még vissza van egy kevés, de már olyan szinten tudok angolul, hogy el tudok beszélgetni rendesen egy anyanyelvűvel is. Múltkor msn-en beszélgettem majdnem egy órán keresztül.


Na mindegy, ezt az Effortless English dolgot csak azért írtam, mert németül is ilyennel szeretnék tanulni, csak egy ilyen elkezdéséhez kell egy alap szókincs. Amíg ez nincs meg addig fölöslegesen hallgatnám.



Nekem a leggyakoribb német szavak kellenének, de eddig még nem sok dolgot találtam.

Nem kell, hogy sokezer szó legyen, szerintem egy 400-500-al már el lehet kezdeni.


Kb. 2 évem van megtanulni németül, vagy pár hónappal kevesebb amiért még az Effortless English be akarom fejezni. Ezután Ausztriába szeretnék egyetemre menni.


2010. aug. 15. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ez az oldal nagyon jó!

sok sikert! :)

2010. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen, így első ránézésre tényleg nagyon jónak néz ki :Dmegnézem miket találok rajta :D
2010. aug. 15. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!