Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudok tanulni anyanyelv...

Hol tudok tanulni anyanyelv szintű nyelveket, anélkül hogy külföldre utaznák?

Figyelt kérdés

pl: angol,német levelezős tanfolyam esetleg?

Válaszotokat előre is köszönöm!


2010. aug. 10. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Könyvesboltokban vannak csupa angol nyelvű könyvek.
2010. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, anyanyelvi szinten nyelveket akartál írni.

Ha már erre a szintre akarsz eljutni, akkor a levelezős tanfolyam, bár segít, nem visz el odáig. Olyan közeg kell, ahol anyanyelvi szinten beszélik az adott nyelvet.

2010. aug. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

utaznék

Először a magyarral próbálkozz.

2010. aug. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egységesen sehol se lehet tanulni? minden kis sz@rt ki kell keresni, kib@szott idegesítő ez a kvrva idegennyelv oktatás! Nemhiszem el hogy nemtudnak kiadni egy normális könyvet amiben minden benne van k@rva sok időt vesznek le ezzel! 10.-es vagyok de még mindig sz@rakodnak a tanárok az angollal a középiskolai angol könyv olyan mint az 6.osztályos b@sszák meg!!!
2010. aug. 10. 23:06
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Teljesen megértelek kérdező.

Én is a középiskolás könyveimet nem is használom, mert annyira nulla az anyag bennük.

2010. aug. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon idegesítő mert ha valaki középiskolás évei alatt folyékonyan akar megtanulni angolul beszélni, írni akkor csak a kéttannyelvű lehet! Még egy normális levelezős angol nyelvtanfolyam sincs mert olyan silányok, ezért nem hiszek 1 politikusnak sem mert ha törődnének olyan nagyon az emberekkel akkor 1000-rel fektetnének be az oktatásba!

lehet utakat felújytani, béreket csökkenteni, egészégügyet támogatni, befektetőket fogadni akkor sem így fog felemelkedni ez az ország csak úgy hogy rengeteg pénzt ölnek az oktatásba! lásd: Japán, Finnország,Kis tigrisek na de mindegy ennyit a "nemzetgazdaságról".

2010. aug. 12. 13:40
 7/9 anonim válasza:
100%

Azért ne általánosítsunk szerintem. Én nem kéttannyelvűs voltam, gimiben kezdtem angolt tanulni - idén érettségiztem- és minden aggodalom nélkül megyek most augusztusban nyelvvizsgázni.

Ha gyakorolni akarsz, akkor neten rengeteg feladatot találsz ( megoldással együtt).

2010. aug. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Fizetnék én a tanulásért is csak folyamatos legyen az anyag és hang(CD) melléklettel, hogy otthon tudjak tanulni az az elsődleges, most találtam egy tanfolyamot szerintetek megéri?

[link]

2010. aug. 12. 15:40
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem jôk a "Tanuljunk könnyen-gyorsan" sorozatok, és kb 300 ft-ba kerülnek. Az olvasmànyok kicsit szoc-reàlok, de a könyv felépîtése jô. Vagy "Teach Yourself" sorozat, én abbôl nagyon sokat tanultam.
2011. szept. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!