Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítjátok nekem ezeket a...

Lefordítjátok nekem ezeket a mondatokat németre?

Figyelt kérdés

Azért vagyok itt, mert a diplomámhoz szükségem van nyelvvizsga bizonyítványra. Idén fogok diplomázni a Győri egyetemen.

Azért választottam a német nyelvet, mert Magyarországon sokan beszélik. Nagyon nehéznek találom.

Két éve ismerkedtem meg először a nyelvvel, és sajnos még nem jártam Németországban.

(nem muszáj szó szerint)


2010. aug. 5. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát így nem fogsz nyelvvizsgázni :D
2010. aug. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azért én megpróbálnám... :) csak le szeretném csekkolni, ti hogy és én hogy fordítottam le ezeket...
2010. aug. 5. 16:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék kötözködni de ha ilyen alap mondatok lefordításában nem vagy biztos h akarsz nyelvvizsgázni??????????????????
2010. aug. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én sem akarok kötözködni, és elhiszem, hogy neked ezek olyan alap mondatok....szóval ha annyira nehezedre esik segíteni, akkor légyszi ne piszkálj. nekem segítségre van szükségem, nem kioktatásra. Egyébként egy alapfokú nyelvvizsgára van szükségem németből, mert sajnos diplomámhoz két nyelvvizsga papír kell. Angolból van egy felsőfokúm, de kell még egy alapfokú is. Mivel iskolában nem volt alkalmam németet tanulni, és most marhára nincs pénzem tanfolyamokra járni, elhatároztam, hogy egy alapfokút magamtól is össze tudok szedni...és sajnos nincs sok segítségem........
2010. aug. 6. 12:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Hidd el én nagyon szívesen segítenék csak sajna nem tok németül...
2010. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
második voltam
2010. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ich brauche die Sprachprüfung zu meinem Diplom, deshalb bin ich hier. Dieses Jahr werde ich das Diplom ablegen an der Uni in Győr. Ich habe darum die deutsche Sprache gewält, weil diese Sprache in Ungarn von vielen Menschen gesprochen wird. Ich finde es ziemlich schwer. Ich begann die deutsche Sprache vor 2 Jahre lernen, aber leider hatte ich noch keine Chance, nach Deutschland zu fahren.



Nem a legtökéletesebb, de remélem, segítettem.

2010. aug. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, nagyon sokat segítettél!
2010. aug. 7. 13:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Ich bin hier, weil ich das Sprachzeugnis für mein Diplom brauche. Dieses Jahr werde ich an der Uni Győr meine Diplomarbeit verteidigen. Ich habe die deutsche Sprache gewählt, weil diese Sprache in Ungarn von vielen Menschen gesprochen wird. Ich finde sie ziemlich schwer.


Ich habe die deutsche Sprache vor zwei Jahre angefangen zu lernen, aber leider hatte ich noch keine Möglichkeit nach Deutschland zu kommen

2016. dec. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!