Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen szintű a nyelvtudásom?...

Milyen szintű a nyelvtudásom? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés
Soha nem tanultam angolt, csak úgy rámragadt. Gyakorlatilag a leírt angol szövegek 90%-át, zenék 80%-át megértem.
2010. júl. 19. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ezt így nehéz lenne megítélni, a nyelvtudás több komponensből épül fel, nem csak a szövegértésből!

Neten vannak szintfelmérő tesztek, csináld meg azokat!

2010. júl. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
73%

mondjuk ezt megérted?:

JADRAN, a Galenic Laboratory and leading Croatian pharmaceutical company engaged with IBM Croatia in two consecutive services projects. First, Jadran assigned to IBM the development of its long term IT strategy aimed at automating key business processes in the enterprise

akkor olyan középszintű...

2010. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nagyjából értem, valami gyógyszerész cég két közös projektet indított az IBM-el

az első, hogy szerződött az ibm-el aki a fejlesztője ennek a hosszútávú informatikai stratégiának ami célzottan automatikusan feldolgozza a cég üzleteit


A második mi? Kíváncsi lettem rá?

2010. júl. 19. 15:06
 4/5 anonim válasza:

a második titkos

ha elmondom meg kell hogy öljelek :D

2010. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:)
2010. júl. 20. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!