Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Általában mennyibe kerül egy...

Általában mennyibe kerül egy orosz nyelv óra?

Figyelt kérdés
Az egyik nyelvsuliban felajánlották, ha szerzek még 3 embert, egy 4 fős csoportnak szerveznek nyelvórát, és 700 ft/ óra. Szerintem ez nagyon jó ár. Mennyi óra kell kb. egy középfok eléréséhez? Előnyösebb lenne, ha inkább magántanárhoz járnék, aki az én tempómra szabja az anyagot, de drágábbért?
2010. júl. 19. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:
az jó ár. magántanárok 1500-2000ft-ot is elkérnek.Igen ők a te tempóddal haladnak de szerintem 4fő az még nem sok.Ha lenne pénzem mennék veled... Hol laksz?
2010. júl. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kaposvár. :)
2010. júl. 19. 01:12
 3/6 anonim ***** válasza:
16%

A fiam angol magántanárhoz járt, ő 1500 Ft/óra díjat kért...


700 Ft/óra tényleg nem sok, és 4 fővel még a tanulás is lehet hatékony (ha mindannyian azonos szinten vagytok).


Azért azt elmondom neked, hogy az orosz nem könnyű nyelv, a cirill betűket is külön meg kell tanulni, a nyelvtana sem könnyű... (Nekem még anno az iskolában ez volt a kötelező nyelv, mindannyian nagyon utáltuk!)


Abba is gondolj bele : mire tudnád használni???... 8-o


Elsősorban angolul tanulj meg, utána a spanyol még egy jól használható nyelv...


Azzal az erővel, amivel oroszt tanulnál, akár japánul vagy arabul is megtanulhatnál, sokkal jobban tudnád használni!

2010. júl. 19. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó ár. És az orosz nyelvet most nagyon felkapták. Én is mennék de Kaposvár nekem messze van:(

S nem olyan nehéz mint hiszed:) Én fél évig járttam,elötte semmit nem tanultam oroszul. Tanár megtanitotta a betüket és az irását, aztán csatlakoztunk. Az osztály már 3éve tanult.S tudtam a dolgokat. Szerintem ha jó a tanár nem nehezebbb mint a német..

2010. júl. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd magad lebeszélni az oroszról. Nagyon jó nyelv.

A kaposvári árakhoz sajnos nem tudok hozzászólni, de nem tűnik nagyon soknak. Én Pesten 8-10 fős csoportba jártam 600 forint körül.

2010. júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb 300 óra, két 120 órás tankönyv meg némi célzott vizsgafelkészülés. A 700 normális ár, de a hatékonyság erősen függ a csoportösszetételtől. Egyénileg kb kétszerannyiért (1500) akár kétszer olyan gyorsan is lehet haladni. A cirill betűk megtanulása nulla, köze nincs az arab vagy a japán írás nehézségéhez.
2010. júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!