Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi volt érettségin a választot...

Mi volt érettségin a választott tantárgyatok? Mit választanátok, és miért?

Figyelt kérdés
2008. nov. 8. 09:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben a tanévben szeretnék majd informatika meg esetleg angol középfokú előrehozott érettségit tenni...
2008. nov. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 bendzso válasza:
71%

nekem rajz és műalkotások elemzése volt a választottam. mert imádtam, mert jó voltam benne és mert totál lusta lettem volta akármi másból felkészülni.

szakmám tekintetében hasznát ugyan nem vettem, de inkább tudja többet a művészetről és a gyerekeimnek normális pont pont vesszőcskét tudjak rajzolni, mint az ebihalak szaporodásáról vagy a különböz ő gének kavarodásáról meg sénlalőhelyekről tudjak karattyolni. ráadásul az ember legtöbb tudása az érettségin van, utána csak hülyülünk :) tehát tök mindegy, h mi a választotad, csak szeresd :)

2008. nov. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Lány létemre informatikát választottam, 5-re tettem le. Anno még úgy volt (lehet, hogy most is), hogy abból lehet választani, amit legalább 2 évig tanultál. Gondold végig, hogy a továbbtanulásodhoz elengedhetetlen-e bizonyos tantárgy, ha nem, akkor olyan válassz, ami nagyon jól megy. Egyrészt biztos jó jegy, másrészt több időd marad a többi tantárgyra.

Üdv.

2008. nov. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
en az iden eretsegizem es tornat valasztom...azert mert jol is megy es azert is mert biztosan nagyobb jegyet kapok mintha megtanulnek egy mas tantargyat,es amugy is van eleg tanulni valom..nem kell meg 1 tantargy pluszba megtanulnom:D..
2008. nov. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
én franciából érettségiztem, mert nem volt kedvem tételeket tanulni :)
2008. nov. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Én rajzból érettségiztem. Ebből a legkönnyebb 5-öst csinálni, nem kell tudnod feltétlen jól rajzolni, a tanár segít elkészíteni a mappát. És a kérdések is elég könnyűek! :) én 1 napot tanultam rá, és 86%- os lett.

ráadásul aztán összejöttem a tanárral (egy fiatal srác volt), azóta együtt élünk! :) bár neked nem biztos, hogy lesz ilyen szerencséd! :)

2008. nov. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem vendéglátás-turizmus volt a válaszott tantárgyam-mert iylen suliba jártam,és a kommunikációs-üzleti főiskolára beszámított a vendéglátás érettségi pontja és abból lettem a legjobb,tehát nekem ez pont jól jött. Olyat válassz,amiben jó vagy.
2008. nov. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem biológia lesz és mellé kémia, vagy fizika, esetleg földrajz
2010. szept. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!