Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy ha én pszihológiát...

Hogy ha én pszihológiát akarok a továbbiakban tanulni, akkor nekem milyen tantárgyakat kell tudnom?

Figyelt kérdés
Úgyértem milyen tantárgyak tartoznak a pszihológián belül?
2010. jún. 29. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Elsősorban (humán)biológiából kell nagyon jónak lenned. De nem árt, ha van némi filozófiai ismereted (de ezt úgyis tanítják egyetemen) és fogékonynak kell lenned a történelem után is, ugyanis a pszichológiához tartozik, hogy ismered a különböző korokra jellemző eljárásokat, hiedelmeket, felfedezéseket. Nem árt némi kémia sem. Ugyanis ismerni kell bizonyos folyamatok kémiai folyamatát. Összegezve nagyjából ennyi. Jah! És idegen nyelvből, pontosan angolból is jó, ha felkészülsz, mert így csak könnyebb lesz a dolgod olyan kifejezéseknél, mint pl. behaviorizmus.
2010. jún. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biológia, kémia, történelem, ahogy azt az előttem szóló is mondta.

Tanultok majd anatómiát, filozófiát, viselkedéstudományt

2010. jún. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Itt van órarend, megnézheted kb mit fogsz tanulni és milyen tantárgyakhoz kötheted:

[link]

2010. jún. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz szépen skacok! Reáliákból nem vagyok jó, de még maradt egy évem!Megpróbálok mindent kihozni magamból!
2010. júl. 23. 14:04
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg érdekelnek is az ilyen agyi dolgok! :)
2010. júl. 23. 14:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!