Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A TTK-Biológiával, vagy a...

A TTK-Biológiával, vagy a Pszichológiával érnék többet a továbbiakban?

Figyelt kérdés
Biológiával könnyebben el tudnék helyezkedni, mint az utóbbival?Van igény rájuk?És jól fizetnek? Biológusként milyen területeken dolgozhatok?
2010. okt. 9. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
egyikkel sem. menj az orvosira és legyél pszichiáter
2010. okt. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csakhogy az orvosi vmi kikúrt nehéz!Annyira intelligens meg nem vagyok! :)
2010. okt. 9. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Pszichológusból itthon már baromi sok van. Ha azt választod...külföld.

Ha biosz szakra mész, onnan eléggé sok lehetőséged lesz tovább tanulni.

De oda szerintem csak akkor menj, ha az emberi test, az állatok és a növények is érdekelnek!!!


Mert ha ezekből csak 1 vagy 2 akkor a többit kész szenvedés lesz tanulni...

Az biztos, hogy laborban dolgozhatsz!!


Pszichológus egy óráért úgy 5-20Ft-ot kér. Ennyit egy átlagos magyar nem, de mondjuk egy francia, német ember megtud fizetni!

2010. okt. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel pontosan egyetértek, s ezt én is pont ugyanígy gondolok! Ezért nehéz választanom! A biológiából éngem mind a három "műfaj" érdekel! Mondjuk az egyetemen melyik a nehezebb?
2010. okt. 10. 09:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!