Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igaz, hogy a BMEn papíron...

Igaz, hogy a BMEn papíron kell "programozni"?

Figyelt kérdés

Olyan rémtörténeteket hallottam, hogy papíron kell megírni minden programozással kapcsolatos feladatot vizsgákon. Ez igaz?


Mi értelme van?


Milyen mértékben van ez? Pl.: A gyakorlatokon is papírra kell írni mindent?



2018. aug. 1. 20:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

tegnap 22:18


Egyetemen a programozás "szinte ovis szint". Én amikor c++ tárgyam volt, csak vizsgázni mentem be a félévi 5-ösért, se elméletre se gyakorlatra nem jártam be. Jó, egyszer viccből. Nem ott kezdődik a programozás, hogy ismersz egy nyelvet, és nem attól lesz valaki jó programozó, hogy tudja, hogy javaban System-et ír system helyett. Ezek a dolgok maguktól rögződnek amúgyis.


A programozás csak ezután kezdődik, és felesleges az, amit a BME-n csinálnak. Kivéve ha tényleg összetéveszti valaki a pszeudokóddal a dolgot.

2018. aug. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Úgy látom ez nagyon megosztó. Én is furcsálottam anno. De túl lehetett élni, nagyobb szívás volt a házi! Azzal egyetértek, hogy az egyetem nincs felkészülve 400 hallgatóra, se számítógép szempontjából, se tanárok szempontjából. Van aki pl rühelli, hogy csak egy Neptun kód, és ennyire személytelen az egész. De talán az az előnye, hogy objektívabb tud lenni a rendszer, kevesebb az egyedi elbírálás, bár így is jócskán akad...

A válasz talán 50 % maradiság 50 % munkaerő/számítógép hiány.

A gyakorlatok papírosak, a laborokon a beugró papír csak, az előadások diásak, prog 2-ből már nincs gyak, és 7 helyett csak 4 kredit.

2018. aug. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!