Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az NKE gólyatábora? 21...

Citromlény13 kérdése:

Milyen az NKE gólyatábora? 21 évesen elsőévesként menni nem gáz ugye?

Figyelt kérdés
Tudom sok ilyen kérdése van, de arra lennék kíváncsi, hogy mennyire durvák a szívatások és mennyire gáz ha nem iszok annyit? Én nagyon szeretnék menni, megismerni az embereket jólérezni magam... de most mindenkitől hallottam h csak a piáról szól a dolog meg h ki milyen módon jut be a másik bugyijába. Ez az utóbbi normális lányként nem annyira vonz...

2017. aug. 3. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. aug. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi! Egy problema kipipalva. Otlet a masikkal kapcsolatban?
2017. aug. 4. 06:14
 3/3 anonim ***** válasza:

21 voltam énis mikor mentem, és voltak 24-25 évesek is.

Sőt MSC-sek is.


Az utobbi meg nemtom az NKE többi szakján mennyire jellemző de a HHK-n nem erről szól a dolog. Ha pedig rádnyomulnak és elküldöd az illetőt akkor sincs semmi. megy másra..

2017. aug. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!