Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Angol szóbeli érettségin...

Angol szóbeli érettségin képleírásnál kb. hány percet kell beszélni? Ha túl sok leállítanak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg 5 percet de én kb...3perc alatt elmondtam. Úgyhogy nem kell sietni meg hadarni, szépen lassan beszélj, jöjjön csak ki az az 5perc. Mert ha nem lehetséges, hogy kérdeztetnek és meg se tudsz szólalni. Az meg semmiféleképpen nem baj ha sokat beszélsz. Nem állítanak le egy bizonyos időn belül. De hidd el 5percnél nem fogsz tudni többet beszélni. XD
2010. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem általában a legkevesebb 5 perc, néhány témánál akár 7 is, pedig mostanában már elég gyorsan is beszélek. :D
2010. máj. 23. 16:43
 3/3 anonim válasza:
de elvileg nincs is képleírás az érettségin nem? csak téma meg szituáció...vagy?
2011. máj. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!