Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2010 Továbbtanulás! Csak...

2010 Továbbtanulás! Csak nekem nem jött meg a továbbtanulásos csekk vagy még senkinek?

Figyelt kérdés
azt ígérték hogy áprilisig kipostázzák mindenkinek, de már több mint egy hónap eltelt és még semmi! Az biztos hogy megkapták a jelentkezésem mert írtak vissza levelet és felvételi beutalót is kaptam már amin voltam is! köszönöm a választ előre is!
2010. máj. 9. 11:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%
Úristen, ez milyen hülye!!! mit pattogsz itt??? Valaki rendesen kérdez valamit, te meg kioktatod??? Mit képzelsz magadról? pisis!
2010. máj. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Az biztos hogy megkapták a jelentkezésem mert írtak vissza levelet és felvételi beutalót is kaptam már amin voltam is!

tehát tudja, hogy nem szúrtak el semmit, egyszerűen érdeklődött...

2010. máj. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
17.07 nem pattogás te szerencsétlen :) Csak próbálom neki elmagyarázni a felnőtt lét rejtelmeit :) A pisis az aki lepontoz, mert úgy érzi azzal jóóóól megmutatja... :D
2010. máj. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
te magyarázod nekem a felnőtt lét rejtelmeit?:) nem tudom milyen idős lehetsz, de szerintem fiatalabb nálam, és szerintem többet megéltem már mint te az életben!:) lehet nem pattogás, de én is úgy éreztem hogy inkább kioktatod az embert mint segítenél! de nem akarok lázítani senkit, mert biztos én tévedtem hogy feltettem egy kérdést ezen az oldalon hisz ez egy olyan oldal, és biztos én tévedtem akkor is hogy buta kérdést tettem fel!:) de most már többet tudok úgyhogy köszönöm a válaszokat!(mindenkinek)
2010. máj. 9. 21:32
 15/19 anonim ***** válasza:
75%

Kérdezték, hogy megkaptuk-e a lapot, a válaszolók beírták, hogy igen/nem. - korrekt

Erre ez az antiszociális arc elkezd itt okoskodni. Én is lepontoztalak...

üdv: egy pisis

2010. máj. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Szia!

Osztálytársaim ma kapták meg...viszont én még ma sem! Neked, kedves kérdező, megérkezett már?

2010. máj. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Felhívtam a felvit, azt mondták, hogy ezen a héten kezdték kiküldeni a leveleket. Az elkövetkezendő két hétben mindenkinek meg kell kapnia. A csekket pedig a levél kézhezvételétől számított 8napon belül kell befizetni.
2010. máj. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Igen nekem tegnap jött meg szóval van 8 napom azaz most már csak 7 hogy befizessem úgyhogy minden rendben!:) köszi a kommenteket! mindenkinek sok sikert a felvételhez! üdv!
2010. máj. 21. 16:27
 19/19 anonim ***** válasza:
nekem nem jött meg még mindig :)
2010. máj. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!