Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2010 Továbbtanulás! Csak...

2010 Továbbtanulás! Csak nekem nem jött meg a továbbtanulásos csekk vagy még senkinek?

Figyelt kérdés
azt ígérték hogy áprilisig kipostázzák mindenkinek, de már több mint egy hónap eltelt és még semmi! Az biztos hogy megkapták a jelentkezésem mert írtak vissza levelet és felvételi beutalót is kaptam már amin voltam is! köszönöm a választ előre is!
2010. máj. 9. 11:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
én átutaltam, de regisztrációs levelet még én sem kaptam :S
2010. máj. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint akik csekkben kérték a fizetést ők sem kapták mert mert a regisztrációs levelet még nem igazán küldték ki! köszi!
2010. máj. 9. 11:31
 3/19 anonim ***** válasza:
46%
Ha felhívtad volna őket, akkor tudnád, hogy csúszásban vannak, és május közepe felé küldik... Ott a szám a felvin, nehéz lett volna csörögni egyet? :S
2010. máj. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam még meg.
2010. máj. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam még regisztrációs lapot!
2010. máj. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
39%
AZ ÖSSZES ZSENI AKI NEM KAPOTT CSEKKET VAGY REGLAPOT, OLVASSA EL A 2. HOZZÁSZÓLÁST, MIELŐTT HISZTIZIK! KOMOLYAN MIÉRT NEM EMELITEK FEL A TELEFONT????
2010. máj. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

11:36


Először közvélemény kutatást végeztem! nem kezdtem el egyből hívogatni mindenkit! Annyira nem aggódtam! kössz a válaszokat!

2010. máj. 9. 12:19
 8/19 anonim ***** válasza:
19%
Közvélemény kutatást? :) Ha 40 fokos lázad van előbb megénzed a neten, hogy másnak is van-e? :) És ha van akkor minden oké? :D Nem mindenkit kellett volna hívni, csak egy számot, az ügyfélszolgálatot és ott rögtön megmondták volna... Egyébként meg május 9. van ma... április vége már több, mint egy hete volt... Ha mondjuk most kiderült volna, hogy lemaradtál a dologról, mert mondjuk a posta szúrta el, és kész ennyi volt, majd jövőre újrapróbálkozhatsz? :) Akkor azért ki lennél borulva nem? :) Nem rossz indulatból, de hallgass rám. Az életben bármi gondod van, rögtön menj utána, ne kérdezz másokat, csak azt aki biztosan tudja mi a helyzet... jelen esetben az ügyfélszolgálat. Jártam én már rengetegszer úgy, hogy volt valami gondom, haveroktól ismerősöktől kérdeztem, hogy nekik volt-e már ilyen, mondták persze, semmi gond... aztán úgy ráb@sztam, hogy öröm volt nézni :D
2010. máj. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
rendben, megfogadom, csak hogy ne kapjak még egy hőzöngős hozzászólást! de azért köszi!
2010. máj. 9. 12:31
 10/19 anonim ***** válasza:
12:03-as, nem hisztizett senki, csak leírtuk, hogy nem kaptunk regisztrációs lapot. Miért kell 'kiabálni'?
2010. máj. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!