Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felsőoktatásba jelentkeztem,...

Felsőoktatásba jelentkeztem, mit csináljak a 9000ft-os csekkel?

Figyelt kérdés

Úgy értve.. papíron jelentkeztem,és amikor felküldtem a papírt nem küldtem vele együtt a befizetett csekket.Később ha befizetem,csak küldjem fel a csekket és kész?

Köszi:)


2010. ápr. 6. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de azt már réges rég, akkor a papírral együtt kellett volna elküldened. Akik netena jelentkeztek azoknak volt egy másik határidő, ameddig átutalhatták a pénzt, de az is még február hónapban. Szerintem kérdezz utána, hívd fel az Oktatási Hivatalt, nézd meg a www.felvi. hu-n az elérhetőségeket, de én úgy gondolom, hogy rég lecsúsztál a befizetésről, és így érvénytelen a jelentkezésed.
2010. ápr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én neten jelentkeztem,de csekken fizetek,azt lassan küldik...ez az egyetlen,amikor nem februári fizetés


te 99% h lecsusztál az egészről,de hivd fel az ofikot,hátha...

2010. ápr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a jelentkezési lappal kellett volna elküldened, nemtom mire vártál vele, mert mostmár lecsúsztál a felvételiről, mert a jelentkezés csak csekkel együtt volt érvényes, aki meg neten jelentkezett azoknak is küldték a csekket
2010. ápr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így van, erről lecsúsztál, de miért nem küldted el, mikor világosan le van írva mindenhol, hogy csak azzal együtt érvényes? Nem cseszegetésből, komolyan kíváncsi vagyok rá.
2010. ápr. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogy teljesen őszinte legyek.. akkor amikor leadtam a jelentkezést nem tudtam kifizetni azt a csekket, és úgy voltam vele,hogy majd küldenek egy hiánypótló levelet..de ezek szerint nem is foglalkoznak ezek után velem? :S
2010. ápr. 6. 12:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Na végülis mi lett?
2010. ápr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!