Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyha most operatőr szeretnék...

Hogyha most operatőr szeretnék lenni akkor hova kell mennem gimnáziumba és egyetemre ha Budapesten lakom?

Figyelt kérdés
Gimnáziumban a Szent László média szakán gondolkodom az egyetemet még nem tudom

2016. febr. 7. 14:36
 1/5 anonim válasza:
igen a szent lászlóban jó a média szak, de szerintem teljesen mindegy gimnázium, a lényeg az hogy minél többet gyakorold szabadidődben + vágj, rendezz is egy kicsit. csak csináld! egy gimiben sincs "operatőr" képzés. egyetemen pedig SZFE vagy MET
2016. febr. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia :) Én is hasonló helyzetben vagyok. Hozzátenném 2 évig gondolkodtam az operatőrködésen, aztán rájöttem, hogy nem fogok 2kg-s kamerát cipelni lány létemre. Így maradt a fotózás, meg a vágás. Bár én a Széchenyi mellett döntöttem, és azt írtam be elsőnek ott van még a Vörösmarty is.

Egyetemnek meg a Corvinust mondanám. Elvileg most fognak majd kommunikácós kart indítani.

Remélem tudtam segíteni. :) Más gimin nem gondolkodtál?

14/L

2016. febr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20kg* előző voltam xdd
2016. febr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetemen még minek gondolkodsz? Még gimis se vagy, hol van aztán az egyetem? Egyébként hány éves vagy?
2016. febr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válazokat! :) az utolsó válaazolónak: 13
2016. febr. 10. 07:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!