Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 8. vagyok és Pécsett szeretnék...

8. vagyok és Pécsett szeretnék továbbtanulni a Nagy Lajos Gimnázium általános tantervű osztályában. A Nagy Lajos bekerült a top 100 magyar gimnáziumba, Pécsen pedig az egyik legjobb iskola. Talan az elso vagy a masodik asszem?

Figyelt kérdés

Viszem a kituno bizonyitvanyt de a felvetelin a matekot elrontottam igy csak 58 pontos lett a kozpontim a 100-bol.( az orszagos atlag 57)

Nincs akkora tuljelentkezes , csak minimalis. Szerintetek mennyi eselyem van bekerulni ?



2016. febr. 4. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Kevés. Pont azért, amit elmondtál. Mert a Nagy Lajos Gimi Pécsett az egyik legjobb. Egyébként 2x-es minimum szokott lenni a túljelentkezés, ami ugyan nem számít soknak, de így is bent maradnak a legjobbak, a jobb központit írók elsőnek jelölik.

Illetve országos átlag 57 pont, és te 58-at írtál, az csak egy ponton mutat túl az országos átlagon.


Nagyon sajnálom :(

2016. febr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon jó iskola, de lehet esélyed általánosra, a többi tagozatra mondjuk szerintem nem. Ha a szóbelid is max pontos lesz, akkor bejutsz.

Én szurkolok.

Egy öregdiák

2016. febr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi. És miket kérdeznek szóbelin ?
2016. febr. 11. 18:21
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem az nem olyan rossz nekem sokkal rosszabb lett a központim igaz h nem a nagy lajosba szeretnék menni hanem a leöweybe de hasonlo gimik.vagy nem?
2016. febr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%

Hát a Leőwey nagyságrendekkel gyengébb, ennél rosszabb központival a lajosba biztosan nem kerülnél be, a Leőwey-betalán van esélyed.

A szóbelin pedig kérdező, tök általános dolgokat kérdeznek. Család, hobbi, miért akarsz ide jönni. Velem felolvastattak egy szöveget és abba is belekérdeztek.

2016. febr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Felvettek !!!!!!!!!!
2016. márc. 14. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!