Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Itthon miért ekkora birkák a...

Itthon miért ekkora birkák a pedagógusok? Megy a pofázás hogy sztrájk meg mit kéne csinálni de csak a pofájuk jár, beszariak megnyikkanni is! Még a diákokban is több kurázsi van mint ezekben!

Figyelt kérdés

Tiltakoznak meg sztrájkot TERVEZNEK meg pofáznak pofáznak és pofáznak. De csak a nevük nélkül persze mert ha a KLIK/igazgató megtudja repülhetnek.



Na kérem. Én is tanár VOLTAM!

A tanároknál beszaribb ostobább semmirekellőbb birka nyúl barom állatfaj NINCS!

Barmok gyülekezete agyhalottak.

Mit pofáznak? Szarni se mernek egyedül! Még ahhoz is engedélyt kérnek!


Kérem szépen!!!

Úgy kell sztrájkolni ahogy Detroitban tették!!


A város összes iskolájában az összes tanár beteget jelentett.

AZ igen!!


Minden tanár beteget jelentett


Detroit 88 iskolájában nem volt szerdán tanítás, mert az összes pedagógus beteget jelentett.


[link]


Olyan sokan jelentettek közülük beteget, hogy emiatt 88 iskolában szünetelt a tanítás; a sztrájk 44790 gyereket érintett – számolt be az ABC News.

Az egész városban mindössze nyolc iskolában volt tanítás.

Ez igen!!


De itthon mi megy? Egyeztetés ilyen szakszerv olyan szakszerv és közben már a TANÁR hozza a krétát hogy dolgozhasson mert arra sincs pénz!

BARMOK!!!!! Süllyedjetek el! Ilyeneknek kár a levegő!!! Vízen meg kenyéren kéne tartani az összeset és kihajtani a krumpliföldre kapálni! Arra valók!



Nem pofázni kell hanem holnap az összes pedagógus beteg otthon marad az összes iskola zárva. Aztán csak magához kap a Csúti Törpe is.


2016. jan. 27. 17:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egészségedre! Esti bogyókat bevetted már? :)
2016. jan. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"mert ha a KLIK/igazgató megtudja repülhetnek." Ezért.

Megválaszoltad a kérdésedet. Van aki felelős másokért is, nem csak magáért.

2016. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát sorry kirúgni lehet egy-két embert de ha egy adott tankerület vagy ne adj isten mondjuk teljes Bp összes pedagógusa egyszerre lépne és nem menne másnap dolgozni (ld Szlovákia és Detroit -meg lehet tenni) akkor mi lenne? Repülne az összes? Nyilván nem.


Ennyit eszük van.

2016. jan. 27. 19:41
 4/13 anonim ***** válasza:
A magyarokra minden jellemző, csak az összetartás nem. Sajnos.
2016. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

NA ERRŐL BESZÉLEK! BESZARIAK!


[link]


Nyolcból csak egy iskolaigazgató mert beszélni

Nyolcból csak egy iskolaigazgató merte névvel és arccal vállalni az Origónak, miért lett elege a központosított oktatásból, és írta alá a miskolci tanárok tiltakozó petícióját. A megtorlástól való félelem szinte tapintható, a Kliket állítólag nagyon érdekli, kik elégedetlenek a rendszer működésével – annyira, hogy ez már egy ügyészségnek is szemet szúrt.

2016. jan. 28. 08:34
 6/13 anonim ***** válasza:
Van családod? Vannak gyerekeid? Vannak kötelezettségeid? Vagy csak a szád jár és vagy bátor mások helyett is?
2016. jan. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Vagy csak a szád jár és vagy bátor mások helyett is?"


Válaszolok. Van családom vannak gyerekeim. És tudod mit tettem? Le is írtam részben. Tanár voltam már nem vagyok hanem elmentem egy normális helyre dolgozni. Távközlési multi. Normális hely= ahol fizut is adnak nem zsebpénzt ahol munkavállalóként kezelik a dolgozót és nem pincskiutyaként meg szolgaként ahol van perspekítva megbecsülés-ha teljesítesz perzse. Ha meg nem úgy vágnak ki onnan mint a szart.

Kettő évet voltma csak tanár, de elég is volt. Az a sok sehova máshova se jó dilettáns barom, az a sok élhetetlen lúzer birka akiket "kollegaként" megismertem.... röhej!!

Az ifjú generáció nevelői. Beszari szolgák.


Egy normális helyen fél perc alatt vágnák ki őket, tisztelet a kivételnek.


A mostani helyemen igaz nincs tavaszi meg téli meg őszi meg nyári meg sí meg érettségi szünet, meg nem libbenek haza 14kor mint egyes volt kollegáim szarva mindenre... helyette még néha 9kor is benn vagyok. De meg is fizetnek, van előrelépés., és NEM VAGYOK SZOLGA.

Odaállhatok a főnök elé hogy tárgyaljuk át a fizumat mert ez nekem kevés. ÉS ha jók az érveim meg az eredményeim meg is kapom. Ha meg nem jók, úgyis kiszórnak, és meg is érdemlem.

2016. jan. 28. 11:42
 8/13 anonim ***** válasza:
Egészségedre! Jól tetted, hogy elhagytad a pályát. :)
2016. jan. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy!
2016. jan. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Detroitban nincs véletlenül TÖRVÉNY az ÁLLAMI dolgozók sztrájkolása ellen?


Mint ahogy általában van.

2016. febr. 3. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!