Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Államilag támogatott képzésen...

KoviAti kérdése:

Államilag támogatott képzésen ha egy tárgy nem sikerül az adott félévben akkor megszűnik a támogatás?

Figyelt kérdés
egy 1 kredites tárgyról van szó, nem épül rá semmi, az érdekelne hogy ha nem sikerül teljesítenem de a kellő kredit a félévben összegyűlik akkor megszüntetik e a támogatást

2015. dec. 14. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogy szűnik, ember logikus gondolkodás? Az a baj, hogy ezt az egyetemek nem tanítják. Még 15 kredites csúszás is megengedett /félév. Nem lennének diákok a felsőoktatásban, ha 1 kreditért megvonnák az állami támogatást. 1 kredites tárgy? Az meg mi, hogyan rajzoljunk napocskát? :D Egy egyetemista. :D
2015. dec. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
növényrendszertan a tárgy, gondoltam hogy nem fog csak azért mégis biztosra akartam menni...
2015. dec. 14. 13:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is bioszra járok, és én is szívok rendesen a gyomos órák miatt, úgy mint a környezetemben kb mindenki :D kivéve aki odavan az ilyenekért....

Szóval nem fog megszűnni a támogatás, nyugi. Lesz annál rosszabb tantárgy is. :D De addig még ezekből kell levizsgázni.

2015. dec. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!