Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire reális 8 tárgy/félév...

Mennyire reális 8 tárgy/félév teljesítése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1 év múlva ilyenkor végeznék ha sikerül a következő és az utána következő őszi szemeszterben is 8 tárgyat teljesíteni (félévenként).

Mérnöki szak, 13-hoz van gyakorlat is, tehát össze is kell egyeztetni a bejárást.

Mennyi ennek a valószínűsége ? Ha nem sikerül akkor +1 félév csúszás, eddig még nem csúsztam.


2015. dec. 4. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez kreditben mennyi?


4-5 vizsgat le lehet nyomni vizsgaidoszakonkent, de ha mar mindjart vegzel nyilvan tudod a teherbirasod. Szerintem ha nem kifejezetten szivatos targyak, siman menni fog a 8. De utolso felevre a szakdoga melle ne hagyj 8 targyat szerintem:)

2015. dec. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

64 kredit összesen, elvileg félévente 30 az "ajánlott".

3 tárgyam van amit már egyszer hallgattam csak nem sikerült azok mind 5 kreditesek.

2015. dec. 4. 00:36
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Ha nincs kozte adatbazisok es grafika, akkor siman meglesz 32 kredit, en is ennyiket csinaltam eddig. Sok sikert:)
2015. dec. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyetemtől, szaktól, kartól, tanszéktől, tanártól, embertől és még 40 dologtól függ ez. Rengeteg szak van, ahol alapból 13 vizsga van akár egy félévben is. 13 tárgy két félév alatt úgy gondolom bőven teljesíthető, kivéve ha ezek mind olyanok amiket évek óta magad előtt görgetsz és tipikus szórótárgyak.


Felnőtt vagy, (valószínűleg) semmi más dolgod nincs, csak bejárni egyetemre és tanulni, megoldod ha meg akarod.

2015. dec. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

PTI szakon végeztem el 42 kreditet a második félévben, hogy a későbbiekben könnyebb legyen. Ez 11 tárgy volt + 0 kredites tesi.


Bulizós életem nem volt, de sikerült minden elsőre. Hat hét alatt 10+1 ismétlő vizsgát tettem le. Elszántság kédése az egész.

2015. dec. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!