Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rendészetire felvennének?

Szeretemacsokit kérdése:

Rendészetire felvennének?

Figyelt kérdés
A rendészetire szeretnék járni 2017-től. Megnéztem a dokumentumot amiben szerepelnek azok az egészségügyi okok amik miatt nem vesznek fel. A szemem nem valami jó, viszont csináltatnék lézeres műtétet is. A szemészem azt mondja, hogy nincs térlátásom. Hát én eddig 17 éven keresztül ezt észre se vettem nem is tudtam. A térlátás hiánya akadály lehet? Mert ezt nem írták le.

2015. okt. 9. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:

A térlátás alapvető egy éles helyzetben.


Kizárt,hogy felvegyenek!

2015. okt. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt a rendőrségen kellene megkérdezni. Kár lenne két éven át erre készülni, ha ez esetleg kizáró ok.
2015. okt. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De még csak biztos sem vagyok abban, hogy nincs térlátásom, mert sose nyúlok mellé dolgoknak és a távolságot is tökéletesen felmérem. A szemészem mégis ezt állítja, mert ránéztem egy fekete-fehér pöttyös lapra és nem láttam napocskát...
2015. okt. 9. 16:39
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Kérd ki másik doki véleményét is.

2. Az,hogy téged a napi rutinban nem akadályoz attól még lehet gond a szemeddel.


Jártál már lőtéren vagy CQB airsoft meccsen?

2015. okt. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedden megyek lőtérre beiratkozni. Másik orvoson is gondolkozom és amint lesz időm el is megyek és megvizsgáltatom rendesen a térlátásomat.
2015. okt. 9. 16:59
 6/6 anonim válasza:

Van egy elég egyszerű teszt a látótér vizsgálatára.

Állj fel és nézz egy pontot a falon, közbe nyújtsd ki a kezed oldalra úgy hogy 180 fokot zárjon be. Utána kezd el közeliteni egymás felé. Így könnyen meg lehet állapítani kb mekkora szöget "nem " látsz".(ugye az alap 180 fokos helyzetből kivonod azt a szöget amit a kezed bezár mikir meglátod a szemed sarkából a kezeidet)

Ha jól tudom kb 150 foknál kisebb érték már nem megfelelő.

Remélem érthetően irtam le :D

2015. okt. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!