Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Én olyan négyes tanuló vagyok...

Én olyan négyes tanuló vagyok és most megyek ugye szeptemberbe nyolcadikba. Tudnátok mondani nekem gimnáziumokat ahova engem is felvennének?

Figyelt kérdés
Most hetedik év végén angolból,irodalomból,bioszból,tesiből,infóból,technikából,énekből,rajzból lettem ötös de gondolom ezek a töltelék tantárgyak nem olyan fontosak mert vagy általános szakra vagy angol+ valamilyen nyelvi szakra szeretnék menni.Mindenféleképpen budapesti iskolát szeretnék mert Budapesten lakok. Nézegettem a Berzsenyi Dániel gimnáziumot de szerintem engem nem vennének föl.Esetleg ismertek olyan iskolát amibe engem ezekre a szakokra fölvennének?
2015. szept. 29. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, tanulj jól. Ha tanulás helyett aggódsz, attól nem lesz jobba azt átlagod. Az angol, irodalom, biosz nem töltelék tárgy, van ahova ezekből van felvételi (érettségi pont). Keress kéttannyelvű vagy szakközép iskolát, ott nem olyan erős a matek követelmény pl, mint a gimikben.
2015. szept. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!